25 серпня о 18.30 запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас спільного тренінгового проекту Ігоря Заболотного та Дзвенислави Новаківської.

Місце проведення: Счастье HUB, вул.Саксаганского 70а, вхід через Паньківску 14.

Захід поєднає декілька лайф хаків з історій артскрайбера та інфографера, щоб полегшити вашу роботу у якості спікера. Обидва експерти у створенні трендових презентації продемонструють силу синергії двох інструментальних підходів до дизайну.

Не обіцяємо шоу «Відкриваємо художні таланти», але дамо змогу випробувати власні сили у пошуку емоційних ілюстрацій та відчуємо на кінчиках пальців формулу створення візуальних нотаток.

Які інгредієнти нашого рецепту?

5 лайф хаків для створення геніальних презентацій власними руками від знаного артскрайбера Ігоря Заболотного та експерта з інфографіки Дзвенислави Новаківської.
Три секретних запитання від знаних сторітеллерів, які трансформують будь-яку інформацію в історію.

Смачні цікавинки з артскрайбінгу та сторітеллінгу, які стануть у нагоді усім учасникам майстер-класу в якості інструментів для щоденного використання.

Информация об «ИнтерКонсалтинг»

«ИнтерКонсалтинг» – тренинговая компания, специализирующаяся на корпоративном обучении. Предоставление услуг основано на общепринятых международных стандартах обучения менеджмента. ИнтерКонсалтинг сотрудничает с собственниками, топ-менеджментами и специалистами крупных и средних украинских и зарубежных компаний по следующим направлениям: стратегия компании и стратегический менеджмент, финансовый и управленческий учет, финансовый менеджмент, лидерство, организационные и коммуникативные навыки, маркетинг, продажи, управление человеческими ресурсами.

За дополнительной информацией обращайтесь в в отдел маркетинга:
Тел.: +38 (044) 3831955; +38 (044) 5000705
E-mail: marketing@interconsulting.org.ua